Skip to main content

Bygma Silkeborg

Lukket – åbner i morgen kl. 06:30

Bygma Silkeborg Åbningstider
Mandag06:30 – 16:30
Tirsdag06:30 – 16:30
Onsdag06:30 – 16:30
Torsdag06:30 – 16:30
Fredag06:30 – 16:00
Lørdag09:00 – 13:00
SøndagLukket

Bemærk: åbningstiderne kan afvige på helligdage.

Bygma Silkeborg er et byggecenter for både professionelle håndværkere og private med projekter inden for byggeri og renovering. Afdelingen har blandt andet trælast, byggematerialer og værktøj samt services som værktøjsudlejning, malingstoning og drive-in trælast.

På denne side kan du finde aktuelle åbningstider for Bygma Silkeborg samt adresse og kontaktinformationer. Du kan desuden bruge kortet til at se byggecentrets placering og finde vej.

Har du handlet hos Bygma Silkeborg, kan du skrive en anmeldelse og dele din oplevelse. Du kan samtidig læse andre kunders vurderinger af blandt andet sortiment, rådgivning, service og faciliteter.

Bygma Silkeborg Anmeldelser

Der er endnu ingen anmeldelser. Vær den første til at skrive en.

Skriv en anmeldelse

Din bedømmelse

Din e-mailadresse vil ikke blive publiceret. Krævede felter er markeret med *

Ofte stillede spørgsmål

Hvor ligger Bygma Silkeborg?

Bygma Silkeborg ligger på Nørrevænget 11, 8600 Silkeborg.

Hvad er åbningstiderne hos Bygma Silkeborg?

Bygma Silkeborg har åbent: Mandag–torsdag: 06:30–16:30. Fredag: 06:30–16:00. Lørdag: 09:00–13:00. Søndag: lukket.

Hvordan kontakter jeg Bygma Silkeborg?

Du kan kontakte Bygma Silkeborg på telefon 87 22 17 00 eller e-mail silkeborg@bygma.dk.

SilkeborgJournalen

Om SilkeborgJournalen

SilkeborgJournalen er et lokalt nyhedsmedie med fokus på Silkeborg og omegn. Find artikler om kultur, sport, Alarm 112, erhverv og meget mere. En del af newsm8.

Copyright © 2026 SilkeborgJournalen. Alle rettigheder opretholdes.